• ବେତାର ଷ୍ଟାଫ ଲେଖକ

ରାଶିଫଳ ଜୁନ 22-28: ଗ୍ରହଣ ପର ସପ୍ତାହରେ ଏମିତି ରହିବ ଫଳ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଏହି ସପ୍ତାହ ଶୁକ୍ଲ ପକ୍ଷ ପ୍ରତିପଦା ତିଥିରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏ ସପ୍ତାହରେ ଚନ୍ଦ୍ର ବ୍ୟତୀତ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁନାହାନ୍ତି । ଚନ୍ଦ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ମିଥୁନରେ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଦେଖାଯିବ ଏବଂ କର୍କଟ, ସିଂହ ଏବଂ ପରେ କନ୍ୟା ରାଶି ଦେଇ ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଅର୍ଥାତ୍ 28 ଜୁନ୍ ଯାଏଁ ଦେଖାଯିବ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି କଟିବ ଏ ସପ୍ତାହ।

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜାତକର ଦଶାଫଳ ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।) ମେଷ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସମୟ ରହିବ, ହେଲେ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ବୈଷୟିକ ତ୍ରୁଟି ହେତୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପକରଣ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଉତ୍ତମ ହେବ | ଛୋଟ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦକୁ ବଢାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |


ବୃଷ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ବୁଧବାର ଏବଂ ଗୁରୁବାର ସବୁଠାରୁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ପରିବାରରେ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ହେବ | ଖାଦ୍ୟର ଗୁଣ ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ବିତାଇବ | ଥଣ୍ଡା ପାଣି ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ହୁଏତ କିଛି ସଂକ୍ରାମକ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ |ଏ ସପ୍ତାହରେ ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିବେ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ତେବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବୁଧବାର ଆପଣଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଆପଣ ବିଶେଷ ଭାବରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ |ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ, ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା : ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ଯୋଗ ରହିଛି । ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ତୁଳା : ପୁରା ସପ୍ତାହ ସଫଳତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତେବେ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପୁରୁଣା ଘରେ କିଛି ନବୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମଧୁମେହ ରୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରିରେ ଚାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ କିଛି ବଡ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିଛି ବୈଷୟିକ ତ୍ରୁଟି ହେତୁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ କାମ ବନ୍ଦ କରିପାରେ | ଲୋକମାନେ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ପରିହାସ କରିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ରହିବ । ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କ୍ରୋଧରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବୁଧବାର ଏବଂ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି ।

ମକର : ନିଜକୁ କମ୍ କିମ୍ବା ଦୁର୍ବଳ ଭାବନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ରୁହନ୍ତୁ | ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗର କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : ଏ ସପ୍ତାହରେ କ୍ୟାରିଅରରେ କିଛି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଚାପ ରହିବ | ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ ।

ମୀନ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇପାରେ |କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବା ପରିବାରରେ ଯୁକ୍ତିରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

#astrology #weeklyhoroscope

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon