• ବେତାର ଷ୍ଟାଫ ଲେଖକ

ସୂର୍ଯ୍ୟଗ୍ରହଣର ପ୍ରଭାବ ରହିବ ଛଅ ମାସ, ଏହି ପାଞ୍ଚ ରାଶି ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଚଳିତବର୍ଷ 21 ଜୁନ୍ ର ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଖଗୋଳିୟ ଘଟଣା | ଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ବଢିଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ |


ଏହି ସମୟରେ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ଦୁଇଟି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ - ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ |


ଏହି ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞାନ ଘଟଣାର ପ୍ରଭାବ ପ୍ରାୟ ଛଅ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରହିଥାଏ | 21 ଜୁନ୍ ର ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ହେବ ନାହିଁ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଗୁଡିକ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ।


ଯେହେତୁ ରାଶି ଚିହ୍ନ ମିଥୁନରେ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଘଟୁଛି; ତେଣୁ, ଏହି ରାଶିଙ୍କୁ ଏହା ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆପଣ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣକୁ ଆଦୌ ଦେଖିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |


ମିଥୁନ ରାଶି : ଏହି ସମୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଏବଂ ଆଘାତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତାଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଏବଂ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଜୀବନଶୈଳୀ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |


ବୃଷ, କର୍କଟ : ଏହି ପରାଗ ସମୟରେ ବୃଷ ରାଶି କ୍ଷତି ସହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଆଶା କରିପାରନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହେବା ସହିତ ସେମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |


ଧନୁ : ଧନୁ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଵୈବାହିକ ଜୀବନରେ କିଛି ତିକ୍ତତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ଓ ମାନସିକ ଦୁଃଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି |


ମକର : ସେହିପରି ମକର ରାଶିରେ ଜନ୍ମିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଧ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଶାରୀରିକ ପୀଡାର ଶିକାର ହେବେ | ଏବେ ଦେଶରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଥିବାରୁ ସେମାନେ ଏହିସମୟରେ ଏହି ବିଶେଷ ଭାବରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |


ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉପରୋକ୍ତ ସମସ୍ୟା ଭୋଗୁଥିଲେ ଧ୍ୟାନ, ପୁସ୍ତକ ପଠନ ବା ସେହିପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଘରେ ରହି କରିବା ଉଚିତ।

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon