• Somyadeep Prasad

ଜିଓକୁ ଟକ୍କର : ଏୟାରଟେଲ ଦେବ ୯୯ଟଙ୍କାରେ ଦିନକୁ 2 ଜିବି


ଏୟାରଟେଲ  ତାହାର ଉପଲବ୍ଧ ଥିବା ୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଳାନକୁ ଅଫଗ୍ରେଡ କରିଛି । ଏହି ୯୯ ଟଙ୍କା ପ୍ୟାକରେ ରହିଛି  ଦୈନିକ ୨ ଜିବିର ଡାଟା ସହ ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା। ଏହି ଅଫରରେ ପୂର୍ବ ତୁଳନାରେ ୧ ଜିବି ଡାଟା ଅଧିକ ମିଳିବ  । 

ସେହି ତୁଳନାରେ ଜିଓର ୯୮ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକରେ ୟୁଜରଙ୍କୁ ମିଳୁଛି ୨ ଜିବି ଡାଟା ସହ ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା , ୩୦୦ଟି ଏସଏମଏସ ଏବଂ ଅସୀମିତ କଲର ସୁବିଧା ରହିଛି ।

ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଦରକାର  ଏହା କେବଳ ଏୟାରଟେଲ ଏହି ପ୍ୟାକଟି ସମସ୍ତ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନୁହଁ , କେବଳ କିଛି  ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଏୟାରଟେଲର  ବଛା ବଛା ଗ୍ରାହକ ପାଇଁ  ଏହା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଏହି ପ୍ୟାକରେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ୨ ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ଅନଲିମିଟେଡ କଲ ସହ ଦିନକୁ ୧୦୦ଟି ଏସଏମଏସର  ସୁବିଧା ମିଳିବ । ଯାହାକି ଜିଓର ୯୮ଟଙ୍କା ପ୍ୟାକର ପ୍ଳାନ ତୁଳନାରେ (ଦିନକୁ 300ମେସେଜ) କମ। 

ପୂର୍ବରୁ ଜିଓ ଭଳି ଏୟାରଟେଲ ତାହାର ୯୯ ଟଙ୍କା ପ୍ୟାକରେ  ୧ ଜିବି ଡାଟା ଦେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯେବେ ଜିଓ ତାହାର ଡବଲ ଧମାକା ଅଫର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ , ଏୟାରଟେଲ ଏହାକୁ ଟକ୍କର ଦେବା ପାଇଁ ୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକକୁ ପରିବର୍ଦ୍ଧିତ କରିଛି    ।    

ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ  ଜିଓର ୯୮ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକ  ତୁଳନାରେ ଏୟାରଟେଲ ୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକରେ ଫାଇଦା ଅଧିକ ରହିଛି ।  ଯାହା ଫଳରେ ଏୟାରଟେଲ ତାହାର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରିରଖିଛି  । 

ନୂଆକରି ଏୟାରଟେଲର   ୯୯ ଟଙ୍କା ପ୍ୟାକର ଅଫର ଆପଣଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ମିଳିବ ଯେବେ ଆପଣଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ୟାକ ଉପଲବ୍ଧ ଥିବ।  ଯଦି ଏହା   ଉପଲବ୍ଧ ନାହି ତାହାହେଲେ ପୂର୍ବପରି  ୧ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରତି ଦିନ ପାଇବେ।       

#mobile #recharge

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon