• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ମେଷ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ର ପ୍ରବେଶ, ଏମିତି ରହିବ ଫଳ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ନଅ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ନିକଟରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛି ।

ଏହି ଗ୍ରହ ମୀନ ରାଶିରୁ ମେଷକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବ | ମୀନ ରାଶି , ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ପାଇଁ ଉଚ୍ଚ ଗ୍ରହ ଅଟେ । ଏଣୁ ମୀନ ତ୍ୟାଗ କରି ମେଷକୁ ଗମନ କରିବା ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ପାଇଁ ସେତେଟା ଭଲ ନ ହୋଇ ପାରେ ।

ଶୁକ୍ର ମେଷ ରାଶିରେ 29 ଫେବୃଆରୀରେ 01:31 ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ ଏବଂ 28 ମାର୍ଚ୍ଚ 2020 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏଠାରେ ରହିବ |ଏହି 28 ଦିନ କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ କାରଣ ଶୁକ୍ର ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରାଶିଗୁଡିକ ନିଜର ଉନ୍ନତି ନିମନ୍ତେ କଣ ଆବଶ୍ୟକ ତାହା ଦେଖିବା ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ପାଇବେ |

ମେଷ

ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ |

ବୃଷ

ଶୁକ୍ର କାରଣରୁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଏପରିକି ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ

ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁକ୍ର ଏକାଦଶ ଘରେ ରହିବ | ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ସୁଖସୁବିଧା ବଢିପାରେ | ଚାକିରୀଆଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ସମୟ ରହିବ |

କର୍କଟ

ଶୁକ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଶମ ସ୍ଥାନରେ ରହିବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ରହିପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ

ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ର ନବମସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥିତ ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା

ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୁକ୍ର ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥାନରେ ରହିବ, ଏହି କାରଣରୁ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାବଧାନ ହେବାର ସମୟ ଆସିଛି | କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ତୁଳା

ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତମରେ ଶୁକ୍ର ସ୍ଥିତ ହେବ | ଏହାଫଳରେ ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

ବିଛା

ଏହି ସମୟରେ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥାନରେ ରହୁଥିବାରୁ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆକ୍ରମଣ କରିପାରନ୍ତି। ଭୟ ବଢିପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ସତର୍କ ରହିବାର ସମୟ ଆସିଛି |

ଧନୁ

ଶୁକ୍ର ପଞ୍ଚମସ୍ଥାନରେ ରହିବା ହେତୁ ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ସମୟ ରହିବ | ସନ୍ତାନମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଆସିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

ମକର

କାର୍ଯ୍ୟ ବା କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାୟିତ୍ଵରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇ ପାରେ | ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ଭାବରେ ଶୁକ୍ର ରହୁଥିବାରୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଚାପ ମଧ୍ୟ ବଢିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ

ତୃତୀୟ ଶୁକ୍ର ରହିବା ପରିବାରରୁ ସୁଖ ଆଣିଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶକ୍ତି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ | ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ |ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କର |

ମୀନ

ଦ୍ଵିତୀୟସ୍ଥ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆୟ ଭଲ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଲାଭ କରିବାର ସମୟ |

#news #astro

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon