• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ହନୀ ସିଂଙ୍କ ଏହି ଗୀତକୁ ମିଳିଲା ଦୁଇଦିନରେ 2 କୋଟି କ୍ଲିକ : ଏଥିପାଇଁ କହିଲେ ଆଉ ଲେଖିବେନି ମଦ ଉପରେ ଗୀତ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ପପ୍ ଗାୟକ ତଥା ରାପର ହନି ସିଂ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ଲୋକା ପାଇଁ ଖବରରେ ଅଛନ୍ତି। ମଦ ପଆ ଓ ପାର୍ଟିକୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ଏହି ନୂଆ ଗୀତର ଭିଡିଓ ରିଲିଜ ହେବାର ଦୁଇଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇକୋଟିରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖିସାରିଲେଣି । ଏହାକୁ ପାର୍ଟି ଗୀତ ଭାବେ ହନୀ ସିଂ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ।

ଟିସିରିଜ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଗୀତର ଭିଡିଓ ଶୁଟିଙ୍ଗ ଦୁବାଇର ଏକ ୟଟ (ବିଳାସମୟ ବୋଟ) କରାଯାଇଛି । ଆଜିର ଯୁବ ପିଢୀଙ୍କ ମଉଜମସ୍ତିକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଏହି ପାର୍ଟି ଗୀତତିଆରି କରାଯାଇଛି ବୋଲି ନିର୍ମାତା ମାନେ କହିଛନ୍ତି ।

ସେଥିପାଇଁ ହନୀ ସିଂ ଏହି ଗୀତରେ ସେ ପାର୍ଟୀ ଏବଂ ମଦ ଭଳି ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି। ମଧୁ ତାଙ୍କ ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ମଦ୍ୟପାନ କରିବାର ପ୍ରବୃତ୍ତିକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ହନି ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମଦ୍ୟପାନ ଯେ କୌଣସି ଉତ୍ସବ କିମ୍ବା ପାର୍ଟିର ଏକ ଅଂଶବିଶେଷ ।

ଲାଇସେନ୍ସ ବନ୍ଦ, ଗୀତ ବନ୍ଦ

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, 'ଯେତେବେଳେ ବି ତୁମର ଭୋଜି ହୁଏ, ମଦ୍ୟପାନ ଏହା ପଛରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ କାରଣ ହୋଇଯାଏ | ଆପଣ ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବେ ନାହିଁ |

ଏପରିକି ଆମ ସରକାର ମଦ ଦୋକାନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଲାଇସେନ୍ସ ଦିଅନ୍ତି| ଯେଉଁ ଦିନ ସେମାନେ ଲାଇସେନ୍ସ ଦେବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଆମେ ଆମର ଗୀତରେ ଏହା ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ବନ୍ଦ କରିବୁ। '

ଏଥି ସହିତ, ଅନେକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ହନି ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ଶୀର୍ଷରେ ଥିବାବେଳେ ମଦ୍ୟପାନ ହେତୁ ମଦ ନିବାରଣ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିଲା | ଏହି ରିପୋର୍ଟକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରି ହନି ସିଂ କହିଛନ୍ତି, 'ମୁଁ କେବେହେଲେ ସେଠାକୁ ଯାଇ ନାହିଁ।ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ମୋ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଛି | ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ମଦ୍ୟପାନ କରୁ ନାହିଁ।

#honeySingh

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon