• ବେତାର ବ୍ଯୁରୋ

ବାଗୀ 3 : ଦମଦାର  ଆକ୍ସନରେ ଭରପୁର ରହିଛି ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ


(ବେତାର ବ୍ଯୁରୋ) ଶୁକ୍ରବାର ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ବାଗୀ 3 । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି ହୋଇଛି ଏହି ଫିଲ୍ମ ।

କାହାଣୀ

ରୋନି (ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍) ତାଙ୍କ ଭାଇ ବିକ୍ରମ (ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ) କୁ ସବୁବେଳେ ରକ୍ଷା କରନ୍ତି। ରୋନିଙ୍କ ଭାଇ ଦିନେ ସିରିଆରେ ଫସି ରହିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ରୋନି ସେଠାକୁ ଯାଆନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଯୁଦ୍ଧରେ ସେ ଜିତୁଛନ୍ତି ନା କିମ୍ବା ହାରିଯାଆନ୍ତି, ଆପଣ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲେ ଜାଣିବେ।

ସମୀକ୍ଷା

ବାଗୀକୁ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅହମ୍ମଦ ଖାନ ପ୍ରତ୍ୟେକ କୌଶଳ ଆପଣେଇଛନ୍ତି। ଟାଇଗର ଏକରୁ ଅଧିକ ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ୍ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ଏହା ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଯଦିଓ ସେ ସାମାନ୍ୟ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ କମେଡି ଦୃଶ୍ୟରେ ଟିକେ ଆଖାଡୁଆ ଲାଗୁଥିଲେ, ତେବେ ଆକ୍ସନ ସିକ୍ଵେନ୍ସ ଗୁଡିକ ରୋମାଞ୍ଚକ ଦୃଶ୍ୟରେ ଭରି ରହିଛି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ ତାଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଦୃଶ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଉଛି । ହେଲେ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀକୁ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ସେତେଟା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ସେ ଫିଲ୍ମରେ କମ୍ ସମୟ ପାଇଁ ଦେଖାଦେଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ଏକଥା ଯଦିଓ ସ୍ପଷ୍ଟ ନୁହେଁ ଯେ ରିତେଶ କାହିଁକି ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ଆଚରଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ସୁରକ୍ଷା ମିଳୁଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କାହାଣୀର କିଛି ଅଦ୍ଭୁତ ସମାପ୍ତି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନକୁ କିଣି ନେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେ ହେଉନାହିଁ ।

ସିରିଆର ସେଟଅପ୍ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, କିନ୍ତୁ ମୁଖ୍ୟ ଭିଲେନ୍ (ଆବୁ ଜାଲାଲ୍) ବ୍ୟତୀତ ବାକି ଭିଲେନ ସେତେଟା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନୁହନ୍ତି । ଅବୁ ଜାଲାଲ ଜାମିଲ ଭଲ ଭିଲେନ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଚମତ୍କାର ଥିଲା। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସଙ୍ଗୀତ ସାଧାରଣ ଏବଂ ଫରହାଦ୍ ସାମଜୀଙ୍କ କିଛି ସଂଳାପ କମେଡି ପାଇଁ ଭଲ।

କାହିଁକି ଦେଖିବେ

ଯଦି ଆପଣ ଆକ୍ସନର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିପାରିବେ।

#Bollywood #Baaghi3 #TigerShroff

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon