• ବେତାର ବ୍ଯୁରୋ

ସଚିନ ବନାମ ବ୍ରାଏନ ଲାରା : ମୋବାଇଲରେ ଏମିତି ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ୱାର୍ଲ୍ଡ କ୍ରିକେଟ ସିରିଜ ମ୍ଯାଚ


(ବେତାର ବ୍ଯୁରୋ) ଚଳିତ ମାର୍ଚ୍ଚ 7 ରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ 22 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁମ୍ବାଇ, ନାଭି ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁଣେରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ୱାର୍ଲ୍ଡ କ୍ରିକେଟ ସିରିଜ 2020 ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ

କରିବାକୁ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଦେଶର ପୁରୁଖା କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ରୋମଞ୍ଚକର ମ୍ଯାଚ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ମୋଟ ପାଞ୍ଚଟି ଦଳ ଯଥା, ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ, ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ,ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ।

ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକର, ଜଣ୍ଟି ରୋଡସ୍, ବ୍ରେଟ୍ ଲି, ବ୍ରାଏନ୍ ଲାରା, ଏବଂ ଟିଲାକାରାଟେନ୍ ଦିଲଶାନ୍ ଏବଂ ମୁଟିୟା ମୁରଲିଥାରାଙ୍କ ଭଳି ପୂର୍ବତନ ତାରକାମାନେ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ପଡ଼ିଆକୁ ଯିବେ ଯାହାର ଫାଇନାଲ୍ ମୁମ୍ବାଇର ଆଇକନିକ୍ ବ୍ରାବୋର୍ନ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ।

ଓପନିଂ ମ୍ଯାଚରେ ସଚିନ

ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଓପନର୍ ଯଥାକ୍ରମେ ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ପୁରୁଣା ଘୋଡା ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକର ଏବଂ ବ୍ରାଏନ୍ ଲାରାଙ୍କୁ ଦେଖିବେ |

ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ବିଶ୍ୱ ସିରିଜ୍ 2020 ମ୍ୟାଚ୍ କେବେ ଖେଳାଯିବ?

ମାର୍ଚ୍ଚ 7, 2020 ରେ ଖେଳାଯିବ |

ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ବିଶ୍ୱ ସିରିଜ୍ 2020 ମ୍ୟାଚ୍ କେଉଁଠାରେ ଖେଳାଯିବ?

ମୁମ୍ବାଇର ୱାନକେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ |

ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ବିଶ୍ୱ ସିରିଜ୍ 2020 ମ୍ୟାଚ୍ କେଉଁ ସମୟରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ?

7 PM ଭାରତୀୟ ସମୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ରୋଡ୍ ସେଫ୍ଟି ୱାର୍ଲ୍ଡ ସିରିଜ୍ 2020 ମ୍ୟାଚ୍ ମୁଁ କେଉଁ ଟିଭି ଚ୍ଯାନେଲରେ ଦେଖିପାରିବି?

କଲର୍ସ ସିନେପ୍ଲେକ୍ସରେ ଭାରତରେ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ହେବ |

ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ବିଶ୍ୱ ସିରିଜ୍ 2020 ମ୍ୟାଚ୍ ର ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ମୁଁ କେଉଁଠାରେ ଦେଖିପାରିବି?

ଜିଓ ଟିଭିରେ ଅନଲାଇନରେ ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଲେଜେଣ୍ଦ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ବିଶ୍ୱ ସିରିଜ୍ 2020 ମ୍ୟାଚ୍ |ସେହିପରି ଡିଡି ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଯୂଟ୍ଯୂବରେ ଲାଇଭ ଛାଡିବ ।

ଏହି ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ କରି ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ।

https://www.youtube.com/watch?v=Uvr1AR0tyTM&feature=youtu.be

#IndiaCricket #Cricket #sachintendulkar

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon