• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ଏଥର ହୋଲିରେ 499 ବର୍ଷପରେ ଶନି, ବୃହସ୍ପତି ନିଜ ରାଶିରେ : ଏହି 5 ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଫାଇଦା


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଭଲ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ଏଥର ହୋଲି ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ଏବଂ ଶୁଭ ଅଟେ । ଜ୍ୟୋତିଷୀୟ ଗଣନା ଅନୁସାରେ 499 ବର୍ଷ ପରେ ହୋଲି ସମୟରେ ମକର ରାଶିରେ ଶନି ଏବଂ ଧନୁ ରାଶିରେ ଗୁରୁ ରହିବେ । ଅର୍ଥାତ ଉଭୟ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ ନିଜ ନିଜ ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିବେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଚଳିତ ହୋଲି ଏକ ଶୁଭ ସମୟ ଆଣି ଆସିବ ।

ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଏହି ଅବସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ, ଏହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି 5ଟି ରାଶି ହୋଲିରେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ହୋଲି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ କିପରି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏବଂ ହୋଲି ଉପରେ ଆପଣ କ’ଣ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ତାହା ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ:

(ବି. ଦ୍ର : ଏହି ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜାତକର ରାଶି ଅନୁସାରେ ଦିଆଯାଇଛି । ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଦଶା ଓ ଲଗ୍ନ ଅନୁସାରେ ଫଳାଫଳ କମ ବା ବେଶୀ ହେବ । ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ଭାବେ ଧରିନେବାକୁ ଅନୁରୋଧ । )

ମେଷ: ହୋଲି ଏହିରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ । ଏହି ଲୋକଙ୍କର ଭଲ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ରହିବ, ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଅଧିକ ଫାଇଦା ପାଇଁ ଗୁରୁଜନଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ନାଲି କପଡା ଦାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ବୃଷ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ସମୟ । ଆପଣକ ଦ୍ଵାରା ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ । ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ଗରମ ପୋଷାକ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

ମିଥୁନ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ସମୟ । ସେମାନେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ବା ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ । ଅଧିକ ଫାଇଦା ପାଇଁ ନାଲି ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

କନ୍ୟା : ହୋଲି କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିଛନ୍ତି । ଭାଗ୍ୟ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ରହିଥାଏ । ଆପଣ ଘରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଶସ୍ୟ ଦାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଧନୁ : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ହୋଲିରେ ଶୁଭ ସଂକେତ ଆସୁଛି । ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ପରିବାରରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଅଧିକ ସୁଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଚାଉଳ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

#news #astro #Holi

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon