• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ରାଶିଫଳ ମାର୍ଚ୍ଚ 16-22: ମୀନ ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି ସପ୍ତାହରେ ଏପରି ରହିବ ଫଳ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ମୀନ ରାଶିରେ ହୋଇଛି | ଏହି ଗୋଚର ଫଳରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଶନି ଗ୍ରହର ଦୃଷ୍ଟିରେ ଆସିବ ଯାହାକି କର୍କଟ ଏବଂ ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ସେହିପରି ବୁଧଙ୍କ ବକ୍ର ଗତି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶେଷ ହୋଇଛି , ଯାହାକି ଆଶ୍ଵସ୍ତିର ବିଷୟ ।

ଏ ସପ୍ତାହରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଦେବ ବିଛା ରଷିରୁ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶେଷ କରିବେ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି କଟିବ ଏ ସପ୍ତାହ।

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ଲଗ୍ନ ଓ ଦଶାଫଳ ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।) ମେଷ : ବୁଧ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅନେକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଚାକିରିରେ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ତଥା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରାଜନେତାମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ନାଲି ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ବୃଷ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏହା ଏକ ସଂଘର୍ଷର ସମୟ | ଗୁରୁବାର ଏବଂ ଶନିବାର ଦିନ ଟଙ୍କା ଆସିପାରେ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଫିସରେ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି | ଶୁକ୍ରବାର ପରେ, ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ସଫଳତା ପାଇ ପାରନ୍ତି । ସବୁଜ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

କର୍କଟ : ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗୋଚର ଯୋଗୁଁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଧାର୍ମିକସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ | ଗୁରୁବାର ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | କମଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ସିଂହ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରୁ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଚାକିରିଆମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ |ହଳଦିଆ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

କନ୍ୟା : ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧଙ୍କ ଗୋଚର ଯୋଗୁଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ତୁଳା : ଶନିବାର ଏବଂ ରବିବାର ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ | ବୁଧବାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କୌଣସି ଅଟକିଥିବା କାମ ଚାଲୁ ହୋଇପାରେ । ହଳଦିଆ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ବିଛା : ବୁଧବାର ଏବଂ ଗୁରୁବାର ଚାକିରିରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ତେବେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ଧନୁ : ଏହି ସପ୍ତାହ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଆଣିବ | ଧନ ଆସିବାର ଯୋଗ ରହିଛି | ଶନିବାର ଏବଂ ରବିବାର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ ଏ ସପ୍ତାହରେ ହଳଦିଆ ଏବଂ କମଳା ରଙ୍ଗ ଭଲ |

ମକର : ଯେ କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଶେଷ ହେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ମକର ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ | ନ୍ୟାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଶନିବାର ଦିନ ତେଲ ମଞ୍ଜି ଦାନ କରନ୍ତୁ | ରବିବାର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଗାଇ ମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ | ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଇଟି ଏବଂ ମିଡିଆରେ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସଫଳ ହେବେ | ଶନିବାର ଦିନ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ କିନ୍ତୁ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଜରୁରୀ କାମରେ ବାହାରିବା ଆଗରୁ ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ | ସବୁଜ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ମୀନ : ସୋମବାର ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କୌଣସି କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମଙ୍ଗଳବାର ଏବଂ ବୁଧବାର ଦିନ ଧନଲାଭର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ | ଗୁରୁବାର ଦିନ ହଳଦିଆ ଫଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିକଟରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ସଫଳତା ପାଇବ । ହଳଦିଆ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

#astrology #weeklyhoroscope

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon