• ବେତାର ବ୍ଯୁରୋ

କନିକା କପୁର କରୋନାର ଶିକାର, ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପାର୍ଟିରେ ଏତିକି ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତ ସନ୍ଦେହ


(ବେତାର ବ୍ଯୁରୋ) ଦଶଦିନ ତଳେ ଲଣ୍ଡନରୁ ଫେରିଥିବା ‘ବେବି ଡଲ୍’ ଭଳି ଲୋକପ୍ରିୟ ଗୀତ ଗାୟିକା କନିକା କପୁର ଶୁକ୍ରବାର ଲକ୍ଷ୍ନୌଠାରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ଏ ବିଷୟରେ ସେ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ନିକଟରେ ଭାଗନେଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅନେକ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଓ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି ତାହା ନେଇ ଆଶଙ୍କା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ନେତାଙ୍କ ହାତ

ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥାପିତ କପୁର କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାମ ପାଇଁ ନିଜ ସହର ଲକ୍ଷ୍ନୌକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ରାଜଧାନୀର ମହାନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲେ।

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫେରିବା ପରେ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟି ଦୁଇଟି ପାର୍ଟି ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ଅମଲାତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବିଚାରପତିଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଏକ ରାଜ୍ୟର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ଉଚ୍ଚ-ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଅତିଥି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ବିଭିନ୍ନ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ବିଦେଶରୁ ଫେରିବା ମାତ୍ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ତାଙ୍କର ଚେକ ଅପ ହେବାର ଥିଲା । ମାତ୍ର ପ୍ରଭାବଶାଳି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାର୍ଟିକୁ ଆସିଥିବାରୁ ସେ ବିମାନବନ୍ଦର ବାଥରୁମରେ ଲୁଚିକି ଥିଲେ ଓ ବିନା ସ୍କ୍ରିନିଙ୍ଗରେ ବିମାନ ବନ୍ଦର ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ ।

ଏହି ସବୁ ପାର୍ଟିମାନଙ୍କରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଅନ୍ଯତମ ବ୍ୟବସାୟୀ, ଅଫିସର ଓ ନେତାମାନେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।

କନିକାଙ୍କ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ

କନିକାଙ୍କ ଏଭଳି କାମ ବାହାରେ ପ୍ରଘଟ ହେବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଭର୍ତ୍ସନା କରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ସେ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଜରିଆରେ ଏ ବିଷୟରେ ଲେଖିଥିଲେ ।

“ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନମସ୍କାର, ଗତ 4 ଦିନ ଧରି ମୋର ଫ୍ଲୁ (ଥଣ୍ଡା) ର ଲକ୍ଷଣ ଥିଲା, ମୁଁ ପରୀକ୍ଷା କଲି ଏବଂ କୋଭିଡ -19ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛି ବୋଲି ଜଣା ପଡିଲା । ମୋ ପରିବାର ଏବଂ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଙ୍ଗରୋଧ (କ୍ଵାରାଣ୍ଟିନ)ରେ ଅଛୁ ଏବଂ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଅନୁସରଣ କରୁଛୁ | ମୁଁ ଯୋଗାଯୋଗ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଠିକଣା ଖୋଜା ଚାଲିଛି |”

#Corona #KanikaKapoor

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon