• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ରାଶିଫଳ ମାର୍ଚ୍ଚ 23-29: ଚୈତ୍ର ନବରାତ୍ର ସପ୍ତାହରେ ଦୁଇଟି ଗୋଚର, ଏମିତି ରହିବ ଫଳ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଚନ୍ଦ୍ରଦେବ କୁମ୍ଭ ରାଶିରୁ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରି ବୃଷ ରାଶିରେ ଶେଷ କରିବେ ,।। ଏହି ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଆଡକୁ ଶୁକ୍ର ମେଷରୁ ବୃଷ' ରାଶିକୁ ଓ ସବୁଠୁ ବଡ ଗ୍ରହ ବୃହସ୍ପତି ଧନୁରୁ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଏହାଫଳରେ ସପ୍ତାହର ଆରମ୍ଭ ଠିକଠାକ ଥିବା ବେଳେ ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଆଡକୁ କିଛିଟା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି କଟିବ ଏ ସପ୍ତାହ।

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ଲଗ୍ନ ଓ ଦଶାଫଳ ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।) ମେଷ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଶୁକ୍ରବାର ଏବଂ ଶନିବାର ଦିନ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ବିଚଳିତ କରିପାରେ । ଗୁରୁବାର ଏବଂ ରବିବାର ଦିନ ଖାଦ୍ୟ ଦାନ କରନ୍ତୁ |ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ବୃଷ : ଏହି ସପ୍ତାହ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିଫଳତାକୁ ସୂଚାଉଛି | ତେବେ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଘର କିମ୍ବା ଜମି କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ |ବୁଧବାର ଦିନ ଜଣେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ଲାଲ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ ।

ମିଥୁନ : ଏହି ସପ୍ତାହ ଚାକିରି ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଦେବ | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ |

କର୍କଟ : ଏହି ସପ୍ତାହ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ସମୟ ଅଟେ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ସହ ଜଡିତ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି | ତେବେ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ | ଧଳା ଏବଂ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ସିଂହ : ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ତେବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ | ସର୍ବସାଧାରଣରେ କହିବାବେଳେ ଓ ରାଜନୀତିରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ନାଲି ଏବଂ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

କନ୍ୟା : ବୁଧବାର ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବାବେଳେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ସେତେଟା ଭଲ ସମୟ ନୁହେଁ । ତେବେ ପିଲାମାନଙ୍କର ସଫଳତାରେ ଖୁସି ହେବେ |ସବୁଜ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ତୁଳା : ଚାକିରିରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ |ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ ଭାବିଛିନ୍ତି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଶନିବାର ଦିନ ରାଜନୀତିରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ବିଛା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ବଢାବବା ଦିଗରେ ବିଚାର କରିବେ |ଆପଣ ଘର କିମ୍ବା ଜମି କିଣିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଗୁରୁବାର ଦିନ ମସୁର ଡାଲି ଦାନ କରନ୍ତୁ | ନାଲି ଏବଂ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ଧନୁ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତେବେ ଚାକିରିଆମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ରିଅଲ ଇଷ୍ଟେଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ମକର : ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିବାଦରେ ପଡ଼ିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ନୂତନ ଦିଗ ଦେବେ | ପ୍ରତିକାର ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତମ୍ବା ପ୍ରବାହିତ ଜଳରେ ପ୍ରବାହିତ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ରକ୍ତଚାପ ରୋଗୀମାନେ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍। ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟବା କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ ସଫଳ ହେବେ | ବିଘ୍ନ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଶନିବାର ଦିନ ତେଲ ମଞ୍ଜି ଦାନ କରନ୍ତୁ |

ମୀନ : ଏହି ସପ୍ତାହ ବ୍ୟବସାୟପାଇଁ ସଂଘର୍ଷର ସମୟ | ଚାକିରିଆ ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରୟାସ କରିପାରନ୍ତି | ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପ୍ରତିକାର ପାଇଁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଗାଇମାନଙ୍କୁ କଦଳୀ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ |

#astrology #weeklyhoroscope

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon