• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ରିଷି କପୁର କହିଲେ ସରକାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଖୋଲନ୍ତୁ ମଦ ଦୋକାନ, ଏଇଆ ରହିଛି କାରଣ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଏହି 21 ଦିନିଆ ଲକ ଡାଉନ ଲୋକଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଛି | ଏହି ଲକଡାଉନରେ ଉଦାସୀନତାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅଭିନେତା ରିଷି କପୁର ଏକ ନିଆରା ଉପଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

ସେ ତାଙ୍କ ଏହି ନିଆରା ଧାରଣାକୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଯଦି ସରକାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଦ ଦୋକାନ ଖୋଲନ୍ତି, ତେବେ ଲୋକଙ୍କ ଉଦାସୀନତା ଏବଂ ଚାପ ଦୂର ହୋଇପାରିବ।

ଏକାଧିକ ଟ୍ବିଟ

ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପିତା ତଥା ପୁରଖା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ସରକାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ଖୋଲିବା ଉଚିତ୍। ମୋତେ ଭୁଲ୍ ବୁଝନ୍ତୁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ଘରେ ବସି ଡିପ୍ରେସନରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି | ଡାକ୍ତର - ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍ | ସେମିତି ବି ଏହାକୁ କଳାବଜାରରେ ଚଢା ଦରରେ ବିକ୍ରି କରାହେଉଛି |

ସେ ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି: "ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏକ୍ସାଇଜ୍ ଡ୍ୟୁଟିରୁ ଟଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। ଏହାଛଡା ( ଲକ ଡାଉନ ସମୟରେ ) ନିରାଶା ଚାପ ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ମୋର ବିଚାର ।"

ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ଏହି ସମୟରେ ମଦ୍ୟପାନକୁ ଆଇନଗତ କରିବାକୁ ରିଷି କପୁର ସରକାରଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

ରିଷି କପୁରଙ୍କ ଏହି ଆବେଦନ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ କି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ଏହା ସମୟ କହିବ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ରିଷି କପୁରଙ୍କୁ ଏହି ଟ୍ବିଟ ପାଇଁ ଘେରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି।

ଜଣେ ଟ୍ବିଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ଅସୁବିଧାଜନକ ମନ ସହିତ ମଦ ପିଇବା ଅଧିକ ବିପଜ୍ଜନକ ହେବ | ଏଥି ସହିତ, କିଛି ଲୋକ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ଯେ ଏହା କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆତଙ୍କ ବ୍ୟାପିଯିବ ଏବଂ ଦୋକାନ ବାହାରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକ ଜମା ହେବେ ।

#RishiKapoor #LockdownNews #coronaNews

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon