• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ରାଶିଫଳ ମାର୍ଚ୍ଚ 30-ଏପ୍ରିଲ 5: ଏ ସପ୍ତାହରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ମକର ରାଶିକୁ ଗୋଚର, ଏମିତି ରହିବ ଫଳ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଦେବ ବୃଷ ରାଶିରୁ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରି ସିଂହ ରାଶିରେ ଯାତ୍ରା ଶେଷ କରିବେ । ଏହି ସମୟରେ ଗ୍ରହରାଜ୍ ବୃହସ୍ପତି ଧନୁ ରାଶିରୁ ମକର ରାଶିକୁ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ମକର ଓ କର୍କଟ ରାଶି ଉପରେ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ । ଏତଦବ୍ଯତୀତ ମକର ରାଶିରେ ହେବାକୁ ଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ଜାତକଙ୍କ ଲଗ୍ନ ହିସାବରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭୂତ ହେବ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି କଟିବ ଏ ସପ୍ତାହ।

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ଲଗ୍ନ ଓ ଦଶାଫଳ ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।) ମେଷ : ଏହି ସପ୍ତାହ ଆଶା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ : ଦୀର୍ଘ-ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ : ବହୁତ କାମ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କଥା ହୋଇପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ : କ୍ୟାରିୟର ରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଜାରି ରହିବ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ବିଚ୍ୟୁତ ହେବ | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ସିଂହ : ସିଂହରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣଙ୍କ ନିକଟତର କେହି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇପାରେ | କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ମାଲିକଙ୍କଠାରୁ ଗାଳିଗୁଲଜ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କନ୍ୟା : କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ | ପ୍ରେମୀଙ୍କ କଥା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଘରର ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା : ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | କିନ୍ତୁ ପରିବାରରେ ମତଭେଦର ପରିବେଶ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା : ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପାଇଁ ଭଲ ନୁହେଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁଥିରେ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ : ଧନୁ ରାଶିବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦ ଭିତରକୁ ନ ଯାଆନ୍ତୁ |

ମକର : ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ | ପ୍ରେମୀଯୋଡିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କୁମ୍ଭ : ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବ | ଯେ କୋଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଜଣକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମାନସିକ ଚାପ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ମୀନ : ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ | ନିଜ ଶରୀର ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ |

#astrology #weeklyhoroscope

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon