• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ରାଶିଫଳ ଏପ୍ରିଲ 6-12: ଲକଡ଼ାଉନ୍ ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ଏମିତି ରହିବ ଫଳ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଏ ସପ୍ତାହରେ ଚନ୍ଦ୍ରଦେବ ସିଂହରୁ ବିଛା ରାଶି ମଧ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ଏହି ଦିନଗୁଡ଼ିକରେ ଶନି, ରାହୁ ଏବଂ ବୁଧଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଚନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ରହିବ, ଫଳରେ କିଛି ଲୋକ ଏହି ସମୟର ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଲୋକ ଅଜ୍ଞାତ ଭୟକୁ ମଧ୍ୟ ଭୟ କରିପାରନ୍ତି | ମୋଟାମୋଟି ଭାବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ଚଳିବା ଉଚିତ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି କଟିବ ଏ ସପ୍ତାହ।

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ଲଗ୍ନ ଓ ଦଶାଫଳ ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।) ମେଷ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ସମ୍ପର୍କ ସୁଧାରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ହଳଦିଆ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ବୃଷ : ଏ ସପ୍ତାହରେ ଘରେ ରହିବା ଉଚିତ | ଏ ସମୟରେ ଆର୍ଥିକସ୍ଥିତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସଂଘର୍ଷର ସମୟ । ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଦାନ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ନୀଳ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ମିଥୁନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ବୁଧବାର ପରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଭାବିପାରନ୍ତି । ଶୁକ୍ରବାର ପରେ ଟଙ୍କା ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହୁଛି । ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

କର୍କଟ : ସୋମବାର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳବାର ଧାର୍ମିକ ବା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। |ଏ ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ସ୍ଵାମୀ ଚନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରହୁଥିବାରୁ ଆପଣ ଉଲ୍ଲସିତ ରହିବେ । ଶନିବାର ପରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଚାଉଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ : ଏହି ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଦୁଇ ଦିନ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବେ ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ । ଶୁକ୍ରବାର ଚାକିରିରେ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ | ଶନିବାର ଭାଷାରେ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା : କୁମ୍ଭରେ ରାଶିରେ ବୁଧର ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାମର ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସଫଳତା ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଗୁରୁବାର ପରେ, ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ଅଟକିଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶନିବାର ଦିନ ବିବାଦ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉନ୍ନତି ସମ୍ଭବ | ବୁଧବାର ଦିନ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଏ ସମୟରେ ଘରେ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ |

ବିଛା : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରୁ ପୂଜାପାଠ ବା ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିବାଦ ଯୋଗ ଅଛି | ଶନିବାର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପୀଡିତ ହେବା ସମ୍ଭବ। ଖାଦ୍ୟ ଦାନ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ |

ଧନୁ : ଆପଣଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳତା ଦେବ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି |ରବିବାର ଦିନ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଧଳା ଏବଂ କମଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ |

ମକର : ଏହି ସପ୍ତାହ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ , ଫଳରେ କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ତେବେ ଶନିଙ୍କ ମକର ରାଶିରେ ଗୋଚର ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ | ପ୍ରତିକାର ପାଇଁ ଶନିବାର ଦିନ ତିଳ ମଞ୍ଜି /ଦାନା ଦାନ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଏହି ସପ୍ତାହ ଘରେ ରହି କାମ କରୁଥିଲେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବେ | ତେବେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ତଥାପି ଶୁକ୍ରବାର ପରେ ଏହାର ସମାଧାନ ବାହାରିବ |

ମୀନ : ମଙ୍ଗଳବାର ପରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ଗ୍ରହଙ୍କ ଗୋଚର ପାଇଁ ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ଦିନରେ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

#astrology #weeklyhoroscope

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon