• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ରାଶିଫଳ ଏପ୍ରିଲ 13-19 : ପଣାସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି ସପ୍ତାହ ଏହି ରାଶିଗୁଡିକ ପାଇଁ ଶୁଭ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଦେବ ଧନୁରାଶିରୁ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରି ମକର, କୁମ୍ଭ ଦେଇ ମୀନ ରାଶିରେ ଯାତ୍ରା ଶେଷ କରିବେ । ଏହି ସମୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ଜଳରାଶି ମୀନରୁ ବାହାରି ନିଜର ଉଚ୍ଚ ରାଶି ମେଷରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ତେଣୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଓ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଗ୍ରହ ରୂପେ କର୍କଟ, ସିଂହ, ମେଷ ଓ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି କଟିବ ଏ ସପ୍ତାହ।

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜାତକର ଦଶାଫଳ ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।) ମେଷ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଧାରଣ ମାନ ଆହୁରି ଭଲ ହେବ |ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ମଧୁରତା ରହିବ | ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ୱିକେଣ୍ଡ୍ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ବୃଷ : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୂରସ୍ଥାନର/ ବିଦେଶୀ ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦିଓ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ତଥାପି ଆପଣ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ନାହିଁ | ଏହି ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ, ଏବଂ ସେ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ : ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ନୂତନ ସ୍ଥାନ ବାଛିବେ | ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ | ଏହି ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧରେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣତା ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଆପଣ କିଛି ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଜିନିଷ କିଣିବେ |

କର୍କଟ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଚାପଗ୍ରସ୍ତ କରିବ | ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଗ୍ରହମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅଧିକ ସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏହି ସପ୍ତାହର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ହେବ |

ସିଂହ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରୟାସ ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଆପଣ କିଛି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ |ସପ୍ତାହର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଖୁସିରେ ବିତିବ ।

କନ୍ୟା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ପାଇବେ | ତେବେ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଏହି ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସିବାସର ପରିବେଶ ରହିବ ସପ୍ତାହର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଚାକିରି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୂର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ତୁଳା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆନୁଷଙ୍ଗିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |ଏହି ସପ୍ତାହର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅଧିକ ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ବିଛା : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ରୁଟିନ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଆସିବ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଧିକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହେବ | ସପ୍ତାହର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଅସହଜ ଏବଂ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ହଠାତ୍ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଓ ନିଜ ଆୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । କିନ୍ତୁ ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରହିବ | ସପ୍ତାହ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର : ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ । ତଥାପି, ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସପ୍ତାହର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅତିରିକ୍ତ ଆୟ ଉତ୍ସରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : ସପ୍ତାହର ପ୍ରାରମ୍ଭ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ କାମ କରିବେ ଓ ବିଶ୍ରାମ କମ କରିବେ । ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଚାକିରିରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଆପଣ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ଭଲ ଲାଭ କରିବେ |

ମୀନ : ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ ଅର୍ଜିତ ପାଣ୍ଠି ପ୍ରାୟତଃ କିଛି ଉପଯୋଗୀ ଉପକରଣ କିଣିବା ଏବଂ ଋଣ ପରିଶୋଧ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସପ୍ତାହର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଦୂରରେ ରହିପାରନ୍ତି |ସପ୍ତାହର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

#astrology #weeklyhoroscope

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon