• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ରାଶିଫଳ ଏପ୍ରିଲ 27-ମେ' 3 : ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ରହିବ ଲକଡାଉନ୍ ଶେଷ ସପ୍ତାହ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଏହି ସପ୍ତାହ ଏପ୍ରିଲ ମାସର ଶେଷ ଏବଂ ମେ ମାସ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଦେବା ବୃଷ ରାଶିଉ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରି ସିଂହ ରାଶି ଯାଏଁ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ଏହି ସମୟରେ କେଉଁ ରାଶି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ? କେଉଁ ଲୋକଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ? ଗ୍ରହ ଏବଂ ତାରାଗୁଡ଼ିକର ଗତିବିଧିକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିରେ, ଆପଣ ଏହି ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପାଇବେ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି କଟିବ ଏ ସପ୍ତାହ।

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜାତକର ଦଶାଫଳ ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।) ମେଷ : ଯେତିକି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସେତିକି ଫାଇଦା ମିଳିବ । ଏହି ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିବ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇ ପାରିବ | ଏଣୁ ଅଳସୁଆମୀ ନକରି କାମରେ ମନ ଦିଅନ୍ତୁ । ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ଯୋଗ, ପ୍ରାଣାୟାମ ଇତ୍ୟାଦି କରିବା ଉଚିତ୍ ।

ବୃଷ : ଏହି ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଦିନରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଏକ ଭଲ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ଆପଣଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତିବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଦିନରେ ଯୋଗ ଧ୍ୟାନ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ : ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ଯେଉଁମାନେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଏକାକୀ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଏହି ସମୟରେ, ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରକୁ ନ ଯାଆନ୍ତୁ |

ସିଂହ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ସିଂହରାଶିଙ୍କ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତଥାପି ଏହି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ନୁହେଁ | ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଦିନରେ ଜୀବନର ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବାସ୍ତବବାଦୀ ହେବାକୁ ପଡିବ । ଜୀବନ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କ ମନୋଭାବ ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ || ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ କିଛି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ଦୂର କରିବାକୁ ଏପରି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍, ଯେଉମାନଙ୍କ ସହିତ ରହି ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ହୁଅ | ସପ୍ତାହ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ |

ବିଛା : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା କିଛି ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ହ୍ରାସ କରିପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରି ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସ୍ ରାଜନୀତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ। କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ : ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, ଆପଣ ଅନେକ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

ମକର : ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ । ଏହି ସମୟରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ଟିଭି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ | ସପ୍ତାହର ଶେଷ ସମୟରେ ନିଜ ବିଷୟରେ ଭାବିବେ ଏବଂ ନିଜର ଅଭାବକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ବୌଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ । ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଭଲ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |

ମୀନ : ଏହି ସମୟରେ ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ନିରନ୍ତର ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ |

#astrology #weeklyhoroscope

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon