• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ବାର୍ଥ ଡ଼େ ଗାର୍ଲ ସାମନ୍ଥା: ବିବାହ ପରେ ଏହି କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଟଲିଉଡର ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମନ୍ଥା ରୂଥ ପ୍ରଭାସ (ସାମନ୍ଥା ଆକ୍କିନେନି) ଆଜି ତାଙ୍କର 33 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ସେ 28 ଏପ୍ରିଲ 1987 ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସାମନ୍ଥା ରାଉତ ପ୍ରଭାସ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋଗ୍ରାଫ ଯୋଗୁଁ ସବୁବେଳେ ସମ୍ବାଦରେ ଥାଆନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସାମନ୍ଥାରାୟ ତାଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ମଜାଦାର କଥା କହିବା |

ସାମନ୍ଥା 2010 ରେ 'ୟା ମାୟା ଚେସୱେ' ସହିତ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ତିନିରୁ ଚାରିଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରନ୍ତି | ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ସାମନ୍ଥା କେବଳ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେ ଜଣେ ଚମତ୍କାର ଫ୍ୟାଶନିଆ ଯିଏ କି ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ଇନ୍ଦ୍ରିୟ ସହିତ ଆମ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ |

40ଦିନ ହନିମୁନ ସାମନ୍ଥା ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ପୁଅ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କୁ 6 ଅକ୍ଟୋବର 2017 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ବିବାହ ପରେ ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ଚୈତନ୍ୟ 40 ଦିନ ପାଇଁ ହନିମୁନ୍ ପାଳନ କରିଥିଲେ ଓ ଏ ବିଷୟରେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା ।

ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିବା ପରେ ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗା ଚ ait ତନ୍ୟ 6 ଅକ୍ଟୋବର 2017 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ବିବାହ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ | ଏହି ବିବାହରେ ପ୍ରାୟ 10 କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା |

ସାମନ୍ଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାମିଲ, ମାଲାୟାଲମ୍ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟତ Tamil ତାମିଲ ଭାଷାରେ ବିଜୟ ସେଥୁପାଠୀ ସହିତ ମୁର୍ସେଲ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ରାମଚରଣ ରଙ୍ଗଷ୍ଟାଲମ୍ ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁପରହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା | 2013 ରେ ସାମନ୍ଥା ଉଭୟ ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ତାମିଲ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁରସ୍କାର ଲାଭ କରିଥିଲେ ।

#tollywood #Celebrity

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon