• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ରାଶିଫଳ ମେ' 25-31: ଏ ସପ୍ତାହରେ ତିନି ଗ୍ରହ ରହିବେ ମିଥୁନରେ, ଏମିତି ରହିବ ଫଳ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ମେ’ର ଶେଷ ସପ୍ତାହ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଏକ ନିଆରା ମିଳନ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି | ବୁଧବାର ରାହୁଙ୍କ ସହ ବୁଧ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ଏକତ୍ର ହେଉଛି | ଫଳରେ ଏହା ବୃଷର ଚାରୋଟି ଗ୍ରହ ସଂଯୋଗକୁ ସମାପ୍ତ କଲା | ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ମିଥୁନ୍ ରାଶିରେ ତିନୋଟି ଗ୍ରହର ମିଳନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ତେଣୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ରାଶି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ତେବେ କେତେକ ରାଶି ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି କଟିବ ଏ ସପ୍ତାହ।

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜାତକର ଦଶାଫଳ ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।) ମେଷ : ଏହି ସପ୍ତାହ ମିଶ୍ରିତ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ | ଆର୍ଥିକ ବିପଦକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଏଡାଇବା ଭଲ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କୌଣସି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଏହି ସମୟରେ କିଛି ବିରୋଧୀ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି | ତେଣୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୃଷ୍ଟି ଏବଂ ଦୟା ରହିବ | ଏହାଛଡା ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟର ସ୍ଥିତି ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ କରିବ | ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ | ଶବ୍ଦ ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ |

ମିଥୁନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତଥାପି ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ପୂର୍ବରୁ ଚାଲିଆସୁଥିବା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

କର୍କଟ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ବଢିପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ନିଆଯାଇଥିବା ଆର୍ଥିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | କିନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଅନ୍ୟ ଜଣକ ଆଘାତପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି | ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତି ସହିବ |

ସିଂହ : ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବରୁ ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବା | ନିଜର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାରବାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା : ବୁଧ, ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ପ୍ରଭୁ, ଏହାର ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଶି ମିଥୁନ ଉପରେ ବସି ବୌଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି କରାଇବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା : ଶନିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଶେଷରେ ସଫଳତା ଆଣିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଏକ ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଇଥିବା କାରବାର ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କିଛି ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବୈବାହିକ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ |

ବିଛା : ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରର ଦୃଷ୍ଟି ନିମନ୍ତେ ଜୀବନରେ ଖୁସି ମିଳିବ । ଏ ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବଢାନ୍ତୁ | ଆଇନଗତ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ - ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦରକାର | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ |

ଧନୁ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ, ଚନ୍ଦ୍ରର ଦର୍ଶନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଏହା ସହିତ ଆପଣ ସାମାଜିକ ତଥା ସର୍ବସାଧାରଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ସୁନାମ ଏବଂ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ |

ମକର : ଏହି ସପ୍ତାହ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ସପ୍ତାହ, ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଅବହେଳା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଣିପାରନ୍ତି | ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରିରେ ତୁମେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବ

କୁମ୍ଭ : ରାହୁଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ପାଇଁ ମନ ବିଚଳିତ ରହିବ | ସବୁ ସୁଖସୁବିଧା ସତ୍ତ୍ୱେ ଆପଣ ଖୁସିର ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏକ ବିଶେଷ ସମୟ |

ମୀନ : ଏହି ସପ୍ତାହଟି ମଧ୍ୟମ ଉପଭୋଗ୍ୟ | ମାଆମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଛି ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ କିମ୍ବା ମଧୁମେହ ଅଛି, ଠିକ୍ ସମୟରେ ଔଷଧ ନିଅନ୍ତୁ | ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମାନ୍ଦାବସ୍ତା ଲାଗିପାରେ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ନ ହୋଇପାରେ |

#astrology #weeklyhoroscope

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon