• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ନିଜ ପରିବାରର ବିରୋଧ ସତ୍ତ୍ୱେ ଏଥିପାଇଁ 48 କୋଟିର ବଙ୍ଗଳା କିଣିଲେ କଙ୍ଗନା


Photo : Instagram: team_kangana_ranaut

(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ରାଣାଉତଙ୍କ ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରର ମୂଲ୍ୟ 48 କୋଟି, ଯାହା ମୁମ୍ବାଇର ନାମିଦାମୀ ଜାଗା ବାନ୍ଦ୍ରାର ପାଲି ହିଲରେ ଅବସ୍ଥିତ |

ଏହି ବଙ୍ଗଳାର ଅନେକ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି |

'ମଣିକାର୍ଣ୍ଣିକା' ଭାଗ୍ୟ

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, "ମୋର ନିଜର ଷ୍ଟୁଡିଓ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ମୋର ଅଭିଳାଷ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମଝିରେ ମୋର ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ 'ରେଙ୍ଗୁନ୍' ଏବଂ 'ସିମରନ୍' ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସଫଳତା ପାଇ ନଥିଲା।

ମୁମ୍ବାଇରେ ଏହା (48 କୋଟି) ବହୁତ ଅଧିକ। ଏହା ଏକ ମହଙ୍ଗା ସମ୍ପତ୍ତି। ଏହା ଏକ ବଙ୍ଗଳା, ଫ୍ଲାଟ ନୁହେଁ। ତେଣୁ ଏହା କିଣିବା ଲାଗି କିଛି ସମୟ ନେଇଥିଲା।

କିନ୍ତୁ 'ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା' ପରେ ଜିନିଷ ବଦଳିଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ହିସାବରେ ବଙ୍ଗଳାକୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲି। "

ପରିବାରରେ ବିରୋଧ

ନିକଟରେ ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏତେ ବଡ ସମ୍ପତ୍ତି ନେବା ଏକ କଠିନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଥିଲା।

ଏହା ସହିତ ମଣିକାର୍ଣ୍ଣିକା ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ବିରୋଧରେ ଅଛନ୍ତି।

ସାକ୍ଷାତକାରରେ କଙ୍ଗନା କହିଥିଲେ, "ସମସ୍ତେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ଅନ୍ୟ ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କାମ କରିପାରିବ। ତୁମେ ଏହା ବଦଳରେ ଭଡା ଘରେ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ କାହିଁକି ନେଉନାହଁ? ମୁଁ କହିଲି ଯେ ଜୀବନ ନଥିବା ଗ୍ଲାସ ଚାମ୍ବରକୁ ଯାଇପାରିବି ନାହିଁ।

ଅର୍ଗାନିକ ଜୀବନ ଶୈଳୀ

Photo : Instagram: team_kangana_ranaut

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନର ଘର ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ମୁଁ ମୋ ଚାରିପାଖରେ ଅର୍ଗାନିକ ଉଦ୍ଭିଦ ଚାହୁଁଥିଲି। ଏଥିପାଇଁ ଘରେ କୌଣସି ଛୋଟିଆ ଜିନିଷଟିଏ ବି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକରେ ତିଆରି ନୁହେଁ।

ଏହି ବଙ୍ଗଳାରେ କଂଗନାଙ୍କ ନିଜସ୍ଵ ଷ୍ଟୁଡିଓ ସହିତ ତାଙ୍କର ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଫିଲ୍ମସ ର ଅଫିସ ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଏପରିକି ଲକଡାଉନ ପୂର୍ବରୁ ସଏ ଏଠାରେ ଏକ ଫଟୋ ଶୁଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ସେ କହିଛନ୍ତି କି ମୋ ପରିବାର, ମୋ ଭଉଣୀ ଏବଂ ମୋ ଅଫିସର ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ଥିଲା, ଯେଉଁମାନେ ମୋ ଜୀବନ ପଛରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ | । ଏବଂ ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ଯେ ମୁଁ ଥରେ ମୋ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ନିଜେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରିବି କି।

ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଆହ୍ବାନ ଏବଂ ମୁଁ ତଥାପି ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ଆଗକୁ ମୁଁ ନିଜେ ଦେଖିବି ଯେ ଏହା ଏକ ଭଲ ବିନିଯୋଗ ଅଟେ ଅଥବା ନୁହେଁ।"

#Bollywood #KanganaRanaut

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon