• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ରାଶିଫଳ ଜୁନ 1-7: ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସପ୍ତାହରେ ଏମିତି ରହିବ ଫଳ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଏ ସପ୍ତାହରେ କୌଣସି ବିଶେଷ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ହେବନାହିଁ । ତେବେ, ଚନ୍ଦ୍ର ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରୁ କନ୍ୟାରେ ସ୍ଥାନିତ ହେବ, ଏବଂ ଏହାପରେ ତୁଳା ରେ ରହିବା ପରେ ବିଛା ଦେଇ 7 ଜୁନ୍ ରେ ଧନୁ ରାଶିରେ ଦେଖାଯିବ |

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଛାୟା ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ 5-ଜୁନ୍ ରାତି 11:16 ରୁ 02:34 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଳନ କରାଯିବ ଏବଂ ଏହା ଭାରତ, ଆଫ୍ରିକା, ଏସିଆ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ୟୁରୋପର କିଛି ଅଂଶରେ ଦେଖାଯିବ | ଯେହେତୁ ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଛାୟା ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣକୁ ଏକ ବୈଧ ଘଟଣା ଭାବରେ ଯୋଗ୍ୟ କରେ ନାହିଁ, ଏହାର ଗ୍ରାସକାଳ ଓ ମୋକ୍ଷ କାଳ ଭାରତରେ ପାଳନ କରାଯିବ ନାହିଁ |

ତଥାପି ସମସ୍ତ ବାର ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ଏକମାତ୍ର ପ୍ରଭାବକୁ ପଡିବ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି କଟିବ ଏ ସପ୍ତାହ।

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜାତକର ଦଶାଫଳ ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।) ମେଷ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସ୍ନେହ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି, ଯେହେତୁ ଶନି ଚନ୍ଦ୍ର ଆଡକୁ ମୁହାଁଇଛନ୍ତି, ଏହା ବେଳେବେଳେ ଛୋଟ ପ୍ରସଙ୍ଗର ବାହାନାରେ ସହଜରେ ବିରକ୍ତ କରାଇପାରେ | ସପ୍ତାହ ମଝିରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ ନୂଆକାମ ନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ସପ୍ତାହର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ, ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ତେବେ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ ବ୍ୟାଘାତ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ : ପୁରୁଣା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଚାହିଁପାରନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ ବା କୌଣସି ବିବାଦରେ ମଧ୍ୟସ୍ଥତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଲିକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ|

ମିଥୁନ : ବୌଦ୍ଧିକ ସମୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରନ୍ତୁ | ପିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଅଳସୁଆ ନ ହୋଇ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ହେବ । କାନ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ବିଷୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | | ଏହି ସମୟରେ ଆର୍ଥିକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ଆଶା ଓ ଅପେକ୍ଷା ବଢିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ବଢିବ ।

ସିଂହ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନତା ବଢିପାରେ । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅନାବଶ୍ୟକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହ୍ରାସ କରନ୍ତୁ | ଅନେକ ଲୋକ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଈର୍ଷା କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ମା'ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର |

କନ୍ୟା : ଏ ସପ୍ତାହରେ ଗୁରୁଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଥିବାରୁ ମୌଲିକ ଧାରଣା ଲାଭ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ପାଇଁ ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ଏବଂ ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ ମହାମାରୀକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ମାସ୍କ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବିରୋଧୀମାନେ ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରନ୍ତି । ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା : ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧସ୍ତନମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଲାଭ ମିଳିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଚାପ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ଚତୁର ହୁଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ଜ୍ଞାନ ସହିତ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ସହିତ କଥା ହେବାବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଶୁକ୍ରର ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ପାଇଁ ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ । ତେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତେଣୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅତ୍ୟଧିକ ରୁଗ୍ଣତା ପାରିବାରିକ କଳହ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ମନକୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ରହିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପ ଦ୍ୱାରା ବିରୋଧୀମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଆର୍ଥିକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବା ଭଲ | ବିବାଦରେ ବିଜୟ ହେବ | ତେବେ ଦାନ୍ତର ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ |

ମକର : ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାପର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମନୋବଳ ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଅନ୍ଧ ଭାବରେ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ ଏବଂ କାନ୍ଧରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରତିକାର ପାଇଁ ଶନିବାର ସୋରିଷ ତେଲରେ ଦୀପ ଜାଳି ପୋଡା ବଳିତାକୁ ନଦୀ ବା ପ୍ରବାହିତ ହେଉଥିବା ନାଳରେ ପକାନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ : ଏ ସପ୍ତାହରେ ଚାପ ବଢିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଅବହେଳା ପାଇଁ ଆପଣ ତୁମେ ଦାୟୀ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ : ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣଙ୍କ ରାଶିକୁ ଚନ୍ଦ୍ରର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଦୃଷ୍ଟି ମାନସିକ ସୁଖ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସମାଜରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାର ଏହା ହିଁ ପ୍ରକୃଷ୍ଟ ସମୟ | କ୍ୟାରିଅରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ କବିତା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ ।

#astrology #weeklyhoroscope

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon