• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ପାଇରେଟସ ଅଫ ଦି କାରିବିଆନର ଜନି ଏଥିପାଇଁ 12 ବର୍ଷ ବୟସରୁ ସିଗାରେଟ ପିଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ


(ବେତାର ବ୍ଯୁରୋ) ଆଜି (ଜୁନ 9)କୁ 57 ବର୍ଷ ବୟସରେ ପାଦ ହୋଇଥିବା ଜନି ଡେପ୍ ତାଙ୍କ ସମୟର ବହୁମୁଖୀ ଏବଂ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ଅବଶ୍ୟ, ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ପରି ଦି ପାଇରେଟ୍ସ ଅଫ୍ କାରିବିଆନ୍ ଅଭିନେତା, ବହୁତ ଦୁଃଖରେ ନିଜ ଅତୀତ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଜୀବନ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଲାପର ଶଯ୍ୟା ନଥିଲା |

କମ ବୟସରେ ମଦ୍ୟପାନ

ପିପୁଲ୍ସ, ମାଗାଜିନ ଅନୁଯାୟୀ ଡେପ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି, ସେ 12 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଧୂମପାନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ସହ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

1997 ରେ, ସେ ଭ୍ୟାନିଟି ଫେୟାର ପତ୍ରିକାକୁ କହିଥିଲେ, “ଜନି ସେତେବେଳେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲା… ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଅନ୍ଧକାର ସମୟ ଥିଲା| ମାନେ କ’ଣ ଘଟୁଥିଲା ମୁଁ ଜାଣୁ ନ ଥିଲି | ହଁ, ଆଉ ମୁଁ ନିଜକୁ ବିଷ (ମଦ) ଦେଉଥିଲି | | ବହୁ ମଦ ପିଇବା ସହିତ ମୁଁ ବହୁତ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ଥିଲି। ”

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେତେବେଳେ ଜନି ଏକୁଟିଆ ରହିବାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଓ ବୋଧହୁଏ ସେଥିପାଇଁ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟର ସାହାରା ନେଉଥିଲେ । ତେବେ ସେ ମଦ ଓ ସିଗାରେଟ ଛଡା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ନିଶା ସେବନ କରି ନ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ, ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ଅମ୍ବର ହେର୍ଡଙ୍କ ସହ ଏକ ମକଦ୍ଦମାରେ ଜନିଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଗଣମାଧ୍ୟମର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା। ତାଙ୍କ ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମାରେ ଜନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡେପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଘରୋଇ ହିଂସା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଜଣେ ମଦ୍ୟପ ତଥା ନିଶା ସେବକ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଜା କରିବା ପାଇଁ କେବେ ପିଇ ନଥିଲେ। “ମୋର ଏପରି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କେବେ ନଥିଲା। ଏହା କଦାପି ମନୋରଞ୍ଜନ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ | ଏହା ମୋର ପ୍ରେରଣା କେବେ ନୁହେଁ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ।

ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ

ନିକଟ ଅତୀତରେ ଏହି ଅଭିନେତା ମକଦ୍ଦମା ତଥା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବାରମ୍ବାର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ନିମ୍ନ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ, ଯାହା ସଂକେତ ଦେଇଥିଲା ଯେ ଏକଦା ସର୍ବାଧିକ ପାରିଶ୍ରମିକ ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଥିବା ଜଣେ ତାରକା ଏବେ ଆଉ ପୂର୍ବପରି ଲୋକପ୍ରିୟ ନୁହଁନ୍ତି |

ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ପାଇରେଟ୍ସ ଅଫ୍ ଦି କାରିବିଆନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ 3 କୋଟି ଡଲାରରୁ ଅଧିକପ୍ରାପ୍ୟ ମିଳିଥିଲା, ଯାହାକି ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ।

ଯଦିଓ କ୍ଯାରିୟରରେ ଉତ୍ଥାନପତନ ଲାଗିଥାଏ, ଏବେ କିନ୍ତୁ ଜୁଆର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଯାଇପାରେ, କାରଣ ଡିସନି ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ନିକଟର ଏହି ଅଭିନେତା ନୂଆ ପାଇରେଟ୍ସ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି।

#Entertainment #hollywoodmovie #JohnnyDepp

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon