• ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ

ଯୂଟ୍ଯୂବ ଷ୍ଟାର କ୍ଯାରି ମିନାଟିଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ : ଏମିତି ହେଲେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଖ୍ୟାତ


(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) ଯଦି ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କ୍ୟାରି ମିନାତିଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ | ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ୟାରି ମିନାତି ଓରଫ ଅଜୟ ନାଗର ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ସେ ତାଙ୍କର ଏକ ନୂତନ ଟିକଟକ ଭିଡିଓ “ୟୁଟ୍ୟୁବ ବନାମ ଟିକଟୋକ: ଦି ଏଣ୍ଡ” ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସେ ଟିକଟକ ତାରକା ଆମୀର ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କୁ ରୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଏହା ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ, ଯେଉଁଠାରେ ମିନାତି ଗୋଟିଏ ପଟେ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଆସିଥିଲେ, ଅନ୍ୟପଟେ ସେ ଭାରତରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓର ଆଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିଲେ |

ଏତଦବ୍ଯତୀତ ସେ ଟିକଟକରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିବା ପରେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର 1 ମିଲିୟନ ଲାଇକ ହୋଇଥିଲା ।

କ୍ୟାରି ମିନାତି 12 ଜୁନରେ 20 ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ମଜାଦାର କଥା |

10 ବର୍ଷରୁ ୟୁଟ୍ଯୁବ

କ୍ୟାରି ମିନତି 10 ବର୍ଷ ବୟସରୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ | ପିଲାଦିନେ ସେ ପଢିବାଲେଖିବା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଉ ନ ଥିବାରୁ ସେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଦେଉଥିଲେ | 11 ବର୍ଷ ବୟସରେ, ମିନତି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଷ୍ଟିଲ୍ ଫେୟାରଜ୍ ନାମକ ଏକ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ବିଶେଷ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇ ନଥିଲେ।

ଭିଡିଓ ଗେମ

କ୍ୟାରିଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ଅଜୟ ନାଗର କିନ୍ତୁ ସେ କେବଳ କ୍ୟାରି ମିନିଟି ଦ୍ୱାରା ଜଣାଶୁଣା | ସେ ଗତ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଧରି PUBG ଖେଳୁଛନ୍ତି | 21 ବର୍ଷୀୟ କାରୀ ମଧ୍ୟ ଖେଳିବାକୁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଛନ୍ତି। PUBG ଚାମ୍ପିଅନ୍ କ୍ଯାରି ମାହିଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଛନ୍ତି | କ୍ୟାରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଧୋନିଙ୍କ ସହ ଥରେ ପବଜୀ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ବିଶ୍ଵ ଦରବାରରେ ସ୍ଥାନ

ଭାରତର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ମଧ୍ୟରୁ କ୍ୟାରି ମିନିଟି ଅନ୍ୟତମ | 2019 ରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣାଶୁଣା ପତ୍ରିକା ଟାଇମ୍ସ ଦ୍ୱାରା 'ପରବର୍ତ୍ତୀ ଜେନେରେସନ୍ ଲିଡର୍ସ 2019' ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇଥିଲା |

ବିବାଦ

ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ଘଟଣାକୁ ରୋଷ୍ଟକରିବା ପାଇଁ କ୍ୟାରି ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି | ବେଳେବେଳେ, ତାଙ୍କ ଯୂଟ୍ଯୂବ ଚ୍ୟାନେଲ ବନ୍ଦ ହେଉ ହେଉ ବଞ୍ଚି ରହିଛି । ପ୍ରଥମେ, କ୍ଯାରୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ଯେ କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନକୁ ରୋଷ୍ଟ କରୁଥିଲେ | ହେଲେ ଏବେ ସେ କୌଣସି ରୋଷ୍ଟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅନୁମତି ମାଗୁଛନ୍ତି |

#CarryMinati #socialmedia #tiktok #YouTube

©2020 betara

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon