ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: କେଉଁ ରାଶିର ହେଇପାରେ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି

Monday, August 27, 2018

ମେଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବେ। ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ବୁଝାମଣା ଅଭାବରୁ ଅବିଭାବକଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ସନ୍ତାନଙ୍କର ସଫଳତାରେ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ।

 

ବୃଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା କାରଣରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସହ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ପରିବାରରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ନୂତନ ଜମିବାଡି କିମ୍ବା ଯାନବାହାନ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପୋଦୋନ୍ନତି ଘଟିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରିବେ।

 

ମିଥୁନ: ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଣିଦେବ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଅବନ୍ନତି ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ଅଚାନକ ଅର୍ଥଲାଭର ସୁଯୋଗ ରହିଛି।  ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢାରେ ମନ ଦେବେ।

 

କର୍କଟ: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମାନସିକ ଦୁଃଶ୍ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବେ। ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ରହିଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଆଣିଦେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ତମ ସମୟ ବିତିବ ଓ ପଦୋନ୍ନତି ନେହାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ।

 

ସିଂହ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ ଓ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ପୁଞ୍ଜିଲଗାଣ ସମୟରେ ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

 

କନ୍ୟା: ଆଶା କରିଥିବା ଜିନିଷ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଦେଖାଦେବ। ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଉଚିତ ସମୟ ଅଟେ।

 

ତୁଳା: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଓ ପେଶଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାମ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିବ।

 

ବିଛା: ସପ୍ତାହଟି ଆପଣଙ୍କ ବହୁତ ଭଲରେ କଟିବ ଓ ଲାଭବାନ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନଯୋଗ ଦେଇ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

 

ଧନୁ: ସପ୍ତାହର ଆରମ୍ଭରୁ ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢାରେ ମନଦେବେ।

 

ମକର: ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଓ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର କଥା କହିବାର ଶୈଳୀକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ନୂତନ ଜମିବାଡି କିଣି ପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ପାଇବେ।

 

କୁମ୍ଭ: ବହୁତ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମଟି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆୟ ସହିତ ବ୍ୟୟରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଅଫିସ କାମ ପାଇଁ ଦୁରସ୍ଥାନ’କୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ। ମାଲିମକୋଦ୍ଦମା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଆଖିରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ।

 

ମୀନ: ଏହିସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମନଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖରେ କଟିବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମନଲଗାଇ ପାଠ ପଢିବାକୁ ପଡିବ।

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବେତାର
Please reload

©୨୦୧୯ବେତାର 

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon