ସିଂହ ରାଶିରେ ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କର ଗୋଚର : କଣ ରହିବ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ

Saturday, September 1, 2018

(ବି ଦ୍ର : ଗ୍ରହ ଚଳନର ଫଳାଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଲଗ୍ନ ଓ ଦଶା ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ)

 

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧି ଓ ବାଣୀର କାରକ ବୋଲି କୁହାଯାଇଅଛି। ନବଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କୁ ରାଜକୁମାର ଗ୍ରହର ଉପାଧି ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି। ବୁଧ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବରେ ବ୍ୟକ୍ତି ବୁଦ୍ଧିମାନ ଓ ଅଧିକ କଥାକୁହାଳିଆ ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2 ତାରିଖ ରବିବାର ରାତି 9.16ଘଣ୍ଟା ସମୟରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ସିଂହ ରାଶିରେ ଗୋଚର କରିବେ ଓ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 19 ତାରିଖ ବୁଧବାର ସକାଳ 4.23ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବସ୍ଥାନ କରିବେ।

 

ଏହି ସମୟରେ ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ଅନ୍ୟ ରାଶି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ତେବେ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ ଏହାର କଣ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ।

 

ମେଷ: ଜ୍ଞାନରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁତା ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭଫଳ ଦେବ। ମନ୍ତ୍ରବିଦ୍ୟା, ଧର୍ମ ବିଦ୍ୟା ଅଧ୍ୟୟନ, ଲେଖନ, ଅଭିନୟ ଓ ଭାଷଣ ଆଦିରେ ରୁଚି ବଢିବ।

 

ବୃଷ: ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉଚିତ ଫଳ ମିଳିବ। ନୂତନ ଚାକିରୀ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ନୂତନ ଘର କିଣିପାରନ୍ତି।

 

ମିଥୁନ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିବ ଓ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଆପଣଙ୍କ ବିଚାରଶକ୍ତି ଦ୍ଵାରା ଅନ୍ୟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବେ। ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବଢିବ।

 

କର୍କଟ: ବିଦେଶରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରିବେ। ଭାଇ ଭଉଣୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଇବେ। ନିଜ କଥାହେବାର ଶୈଳୀ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ପାରିବେ।

 

ସିଂହ: ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵରେ ସୁଧାର ଆସିବ ଓ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ବଡ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ।

 

କନ୍ୟା: ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। କୌଣସି ବିବାଦ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ବଢିବ। ନିଜ ବିବେକ ଓ ଚିନ୍ତାଧାରା ସାହାଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।

 

ତୁଳା: ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭବାନ ହେବେ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁତ୍ଵ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ।

 

ବିଛା: ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର କାମକୁ ଅଧିକ ଭଲ ଭାବରେ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ହଠାତ କୌଣସି ବିବାଦରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି, ଏଥିପାଇଁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ କଟିବ।

 

ଧନୁ: ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ରହିଛି ଓ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ। ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସୁସମ୍ପର୍କ ବଢିବ। ନୂତନ ଚାକିରୀ ମଧ୍ୟ ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ।

 

ମକର: ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ପିତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ଦେଖାଦେବ। ଅର୍ଥହାନୀର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ନିଜ କ୍ରୋଧ ଓ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ।

 

କୁମ୍ଭ: ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ। ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଭାଗୀଦାରୀ ବ୍ୟାପାର କରୁଥିଲେ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଉପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ।

 

ମୀନ: କୌଣସି ବିବାଦର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ, ଯାହାର ସକାରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ। ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।          

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବେତାର
Please reload

©୨୦୧୯ବେତାର 

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon