ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ:କେଉଁ ରାଶିର ଆସିବ ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ ସୁଯୋଗ

Monday, September 3, 2018

 ମେଷ: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଓ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ, ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସାମ୍ନା କରନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଭାଗୀଦାରୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

 

ବୃଷ: ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ବିଶେଷ କରି ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟପ୍ରତି ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ ଓ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠ ପଢାରେ ମନଦେବେ।

 

ମିଥୁନ: ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ  ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ପାଇବେ। ଖାଦ୍ୟପେୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ।

 

କର୍କଟ: ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନର ଏକ  ବଡ ମାଧ୍ୟମ ପାଇପାରିବେ। ବହୁ ଦିନରୁ ଲାଗିରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଟି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଓ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅଧିକ ବ୍ୟୟ କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ନୂତନ ଯାନବାହାନ,ଘର କିମ୍ବା ଜମି  କିଣିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

 

ସିଂହ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଓ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବା କିନ୍ତୁ ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିବ।

 

କନ୍ୟା: ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଆୟ ସହିତ ବ୍ୟୟରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ’ରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇ ପାରେ, ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ ସମସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସାମ୍ନା କରନ୍ତୁ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ।

 

ତୁଳା: ସପ୍ତାହଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲରେ କଟିବ ଓ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଦାୟିତ୍ଵର ସହ କରିବେ। ଅବିଭାବକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ କରିବେ।

 

ବିଛା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନ ଅଧିକ ପାଠପଢା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସୁଫଳ ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

 

ଧନୁ: ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ ଭରିଯିବ। ଅଚାନକ ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସଚେତନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ।

 

ମକର: କୌଣସି  କାରଣ ପାଇଁ ଅଧିକ ଖୁସି ରହିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବହୁତ ଦିନରୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିବା କଥା ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ। ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ।

 

କୁମ୍ଭ: ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ। କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ। ଅଧିକ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମୟରେ ଭାବିଛିନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ।

 

ମୀନ: ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ହଠାତ ଅର୍ଥହାନୀ ହୋଇପାରେ। ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ, ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିପାରେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ।

                   

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବେତାର
Please reload

©୨୦୧୯ବେତାର 

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon