ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ : କେଉଁ ରାଶିର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପାଇବେ ସଫଳତା

Monday, November 12, 2018

(ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଲଗ୍ନ ଓ ଦଶା ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।)

 

(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) 

ମେଷ: ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ରହିଛି। ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ଓ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। କ୍ରୋଧ କରିବା ଦ୍ଵାରା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇନଥାଏ, ତେଣୁ ନିଜ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ।

 

ବୃଷ: ମାନସିକ ଦୁଃଶ୍ଚିନ୍ତା ବଢିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ। ପିତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

 

ମିଥୁନ: କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ନିଜର ଚେଷ୍ଟା ଓ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ଏହାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିପାରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜ କାମ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଭାଗୀଦାରୀ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ କିଛିଟା ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ  ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ।

 

କର୍କଟ: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ। ନିଜ ଅହଂକାରକୁ ପଛକୁ ରଖି ଖୁସି ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଭୁଲ ବାଟ ଅପଣାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନୂତନ ଜମିବାଡି କିମ୍ବା ଯାନବାହାନ କିଣିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନେବେ।

 

ସିଂହ: ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସପ୍ତାହଟି ବହୁତ ଖୁସିରେ କାଟିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀ ଓ ସିନିୟର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ।

 

କନ୍ୟା: ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦେଖାଦେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଅବନ୍ନତି ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କଥା କହିବା ଶୈଳୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଚାକିରୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ଵଚ୍ଛଳ ରହିବ।

 

ତୁଳା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ଯୋଗୁଁ ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ନିଜର ଅଳସୁଆପଣକୁ ଦୂର କରନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠପଢାରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

 

ବିଛା: କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଯୋଗୁଁ ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ। ବିଦେଶଯାତ୍ରା ଯୋଗ ରହିଛି। ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ସଫଳତା ପାଇଁ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ।  ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

 

ଧନୁ: ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଓ ଏହା ମାନସିକ ଦୁଃଶ୍ଚିନ୍ତା ବଢାଇବ। ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ ସମସ୍ୟାକୁ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମନବଳାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

 

ମକର: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ଦେଖାଦେବ। ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଯୋଜନା କରିବେ। ସମାଜରେ ଓ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଗହଣରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିବେ। କାହାକୁ କିଛି କହିବା ଆଗରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଭାବନ୍ତୁ। ନୂତନ ଚାକିରୀ ପାଇବେ।

 

କୁମ୍ଭ: ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ଦୁଃଶ୍ଚିନ୍ତା ବଢିବ। ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ ଓ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜ କାମ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିବ।

 

ମୀନ: କୌଣସି ମନ୍ଦିର ଓ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକ  ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଅବିଭାବକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

 

   

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବେତାର
Please reload

©୨୦୧୯ବେତାର 

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon