ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ : ଜାଣନ୍ତୁ କାହାର ଦୂରଯାତ୍ରା ଯୋଗ

Monday, November 26, 2018

 (ବି ଦ୍ର : ରାଶିଫଳ କେବଳ ଜନ୍ମ ରାଶି ହିସାବରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣଙ୍କ ଲଗ୍ନ ଓ ଦଶା ହିସାବରେ ଫଳାଫଳ ଅଧିକ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହେଇପାରେ। ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ।)

 

(ବେତାର ବ୍ୟୁରୋ) 

ମେଷ: ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅଫିସ କାମ ପାଇଁ ହଠାତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଶତ୍ରୁଙ୍କୁ ଜୟ କରିବେ। ମାତାଙ୍କ ସହ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ।

 

ବୃଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସୁଫଳ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ।

 

ମିଥୁନ: ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆୟ ସହିତ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ମିଳିବ।

 

କର୍କଟ: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ହସଖୁସିରେ କଟିବ। ପରିବାର ପାଇଁ କିଛି ଆରାମଦାୟକ ଜିନିଷ କିଣିବେ। ନିଜ ଖାଦ୍ୟପେୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। କୌଣସି କଥା ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ମାଲିମକୋଦ୍ଦମା କେସରେ ବିଜୟୀ ହେବେ।

 

ସିଂହ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସିନିୟର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଶା କରୁଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଚାକିରୀ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ। ସବୁ କାମକୁ ଆଗ୍ରହ ଓ କର୍ତ୍ତବ୍ୟର ସହ କରିବେ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇପାରେ।

 

କନ୍ୟା: ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ପରିବାର ପାଇଁ କିଛି ଜିନିଷ କିଣିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ନିଜ କଥାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବେ।

 

ତୁଳା: ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନିଜ କଥାରେ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଓ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ଆଶା ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

 

ବିଛା: ସପ୍ତାହଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ଦେଖାଦେଇପାରେ। ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ନେଇ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜ କାମ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

 

ଧନୁ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ରହିଛି। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ଓ ଆଗ୍ରହ ରହିବ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ। ନୂତନ ଜମି କିଣିପାରନ୍ତି।

 

ମକର: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ରହିବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ କିଛି କହିବା ସମୟରେ ଭଲ ଭାବରେ ଭାବନ୍ତୁ। ଆଇନ ବିରୋଧୀ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ।

 

କୁମ୍ଭ: କ୍ୟାରିୟରରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ପାଇବେ।

 

ମୀନ: ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ରଖିବେ। ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ। କୋର୍ଟକଚେରୀ ମାମଲାରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ। ପରିବାରିକ ଜୀବନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦେଖାଦେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।      

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବେତାର
Please reload

©୨୦୧୯ବେତାର 

World Trends Odia News at your fingertip-Betara

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon